Zastępstwo dla przeżytków uslugi - europa

Zamiast dziennika będzie tablet :)

Papierowe dzienniki od dawna obecne są w każdej szkole. W dziennikach nauczyciele zapisują obecności uczniów. Do dziennika wprowadzają wszystkie oceny ze sprawdzianów, prac domowych i innych prac.

W dzienniku również znajdują się wszelkie uwagi dotyczące zachowania uczniów. Jest to niezbędne źródło informacji w każdej szkole, ale źródło niezbyt trwałe, ze względu na papierową formę. Ponadto zdarza się, że dziennik może wpaść w niepowołane ręce i dostęp do niego mogą mieć nieodpowiednie osoby.

zamowienie - europa Dlatego też, tradycyjne dzienniki mogą być zastąpione elektronicznymi dziennikami. Dzienniki elektroniczne to urządzenia łatwe w obsłudze, posiadające dobry system zabezpieczający.

Dostęp do dzienników mają zarówno nauczyciele jak i rodzice. Nauczyciele, umieszczają w nim oceny, listy obecności uczniów, ale również mogą umieszczać tam informacje o przyszłych sprawdzianach, planowanych wycieczkach, imprezach szkolnych. Z kolei rodzice, mogą na bieżąco śledzić frekwencję swoich dzieci, sprawdzać ich oceny, śledzić, co się dzieje w szkole.

Rodzice mogą także otrzymywać wiadomości sms, jeśli ich dziecko nie zjawi się w szkole. Dostęp do dziennika mają także uczniowie. Mogą sprawdzać, jakie mają oceny, dowiadywać się o aktualnych wydarzeniach w szkole. Urządzenie to oszczędza czas i pieniądze.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.