Tablet graficzny reklamowanie - multimedia

Tablet - płaski komputer podbija świat

Czy zastanawialiśmy się jaka jest różnica między tabletem graficznym a PC? Przede wszystkim tablet graficzny służy kompletnie innemu dziełu. Stworzony został do rysowania elementów graficznych na komputerze. Dodatkowo może służyć, jako mysz komputerowa.

Wchodząc w temat konstrukcji tego urządzenia multimedialnego warto wspomnieć, że składa się ze specjalnej podkładki i piórka, czyli rysika, który kształtem przypomina długopis. Pisząc nim po podkładce wysyłamy do komputera informacje o tym ruchu, bieżącym położeniu piórka i sile jego nacisku na powierzchnię. Tablety o złożonej budowie potrafią zarejestrować również nachylenie rysika oraz obrót względem powierzchni i wokół własnej osi. Ma to na celu odzwierciedlenie smugi farby, nanoszonej przez pędzel.

analiza - innowacje Ważną funkcją rysika jest doskonałe pobieranie absolutnych współrzędnych ruchu. Powierzchnia tabletu jest doskonałym odwzorowaniem ekranu, ale w mniejszej skali. W przeciwieństwie do zwykłej myszki, wystarczy dotknąć rogu podkładki, by kursor natychmiast znalazł się w tym położeniu.

Na rynku znajduje się wiele tabletów, o różnych rozmiarach. Możemy wybierać od wielkości A6, która zwykle jest wykorzystywana do retuszu zdjęć oraz hobbystycznego rysunku, aż po A0, które znajdują zastosowanie w programach architektonicznych, oraz przy tworzeniu map.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.