Sztuka i zasady nowoczesnosc - pamiec przenosna

Artyści i nowoczesność

Rozwój sztuki nie tylko zmienił jej charakter, ale wprowadził ją na nowe tory. Dochodzi czasem do takich sytuacji, że trudno jest wyznaczyć jasną granicę pomiędzy tym, co jest sztuką, a co nią nie jest.

Z jednej strony, wyszła ona ze sztywnych ram, kanonów i zasad, z drugiej, ociera się o codzienność, prozaiczność, czasem nawet wulgarność. Czy to jest to, co chcemy nazywać sztuką?

analiza - polska Trudno powiedzieć. Nie da się jednak zaprzeczyć, że rozwój techniki znacznie ją wzbogacił i dał jej nowe, żeby nie powiedzieć nowoczesne, środki wyrazu. Dotychczas sztuką były konkretne formy artystyczne, malarstwo, rysunek, z czasem fotografia, sztuki teatralne, filmowe, czy muzyka.

Dziś dochodzi nowy rodzaj sztuki, pojawia się jej nowa jakość, sztuka multimedialna. Korzystając z tego, że człowiek może odbierać sztukę zarówno wzrokiem, jak i słuchem i z tego, że sztuka może do tych dwóch zmysłów się odwoływać, najnowsze koncepcje artystyczne, chcą objąć jakby, swoim oddziaływaniem, właśnie całego człowieka. Dlatego też często artyści, chcąc wywrzeć jak największe wrażenie zaczynają tworzyć swego rodzaju połączenia artystyczne.

Jednocześnie odbywa się swoista etiuda teatralna, w tle prezentowane jest nagranie audio, wideo lub obydwa połączone, natomiast scenerię wypełniają grafiki, zdjęcia, obrazy lub rysunki.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.