Przyszłość animacji wykonanie - media

Animatorzy, graficy - jaką przyszłość im wróżymy?

Jak wyobrażamy sobie przyszłość animacji? Czy będziemy uczestnikami podwójnego życia? Jednym z wyzwań w technice animacji komputerowej jest z pewnością fotorealistyczna kreacja ludzi. Obecnie filmy animowane komputerowo w głównej mierze korzystają z postaci zwierzęcych , lub wyimaginowanych stworów.

Ciało ludzkie jest bardzo złożone. Mechanizm poruszania się i cała biomechanika jest ogromnym wyzwaniem dla animatorów. Ciągle jest w fazie początkowego rozwoju, a wyniki nie są satysfakcjonujące.

zlecenie - dvd Marzeniem jest program mogący wyprodukować sekwencję filmową z realistycznie wyglądającą postacią ludzką , która może poruszać się w naturalny sposób. Chodzi o to, by uchwycić takie wrażenie, aby widz nie potrafił stwierdzić , czy prawdziwi aktorzy odegrali tę scenę, czy też jest to dzieło zmyślnego grafika.

Obecna animacja komputerowa jest podzielona na dwie części. Wyróżniamy niefotorealistyczną i fotorealistyczną, która z kolei dzieli się na rzeczywisty fotorealizm i stylizowany.

Doskonałym przykładem stylizowanego fotorealizmu jest „ Mrówka Z”. Ten sposób wykonywania animacji może w przyszłości zastąpić animację poklatkową. Ciągły rozwój tej dziedziny multimedialnej nie jest w stanie przewidzieć rezultatów. Wprowadzanie innowacyjnych programów, daje możliwości, które są w stanie zaskoczyć samych twórców.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.