Projektor multimedialny dane - laptopy

Niegdyś cud techniki - obecnie podobne są w zegarkach

Projektor multimedialny zwany jest potocznie rzutnikiem. Jest to urządzenie, które służy do wyświetlania obrazu na ekranie. Obraz ten może być ruchomy lub nieruchomy. Obraz może pochodzić na przykład z kamery, komputera, magnetowidu lub odtwarzacza DVD.

Projektor multimedialny jest często używany podczas szkoleń, na ekranach wyświetlane są materiały szkoleniowe lepiej widoczne dla uczestników szkolenia. Stosuje się go podczas targów, na których wyświetlane są reklamy, w czasie konferencji. Jest pomocny przy przedstawianiu ofert.

reklamowanie - pieniadze Coraz częściej można go spotkać w barach lub dyskotekach, gdzie wyświetlane są na nich teledyski muzyczne lub transmisje z imprez sportowych. W ramach projektorów multimedialnych można wyróżnić rzutnik przeźroczysty zwany diaskopem. Stosowany jest do wyświetlania przezroczy na ekranie lub na ścianie. Zazwyczaj stosowany w celach dydaktycznych. Natomiast episkop wyświetla obrazy na ekranie lub na ścianie w powiększeniu, na przykład strony książek.

Projektory multimedialne dzielą się też na projektory telewizyjne, filmowe i komputerowe. Projektory komputerowe wyświetlają obrazy bezpośrednio z aparatów cyfrowych lub z komputera. Projektory filmowe wyświetlają obrazy, które przenikają przez film na ekran. Obrazy te zmieniają się szybko, tworząc obraz ruchomy.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.