Palmtop informacje - media

Chciałbyś go mieć? Zobacz czym jest.

Palmtop jest to nowoczesne urządzenie, spełniające rolę małego komputera osobistego. Mieści się w ręku, można go przenosić. Jest zdecydowanie mniejszy od laptopa. Palmtop posiada ekran dotykowy.

Do jego obsługi używany jest rysik, którym dotykamy ekranu. Na rynku występują też palmtopy wyposażone w mini klawiaturę. Palmtop posiada prawie takie same cechy jak laptop.

reklama - pamiec przenosna Pełni również podobne funkcje, na pewno informacyjną, rozrywkową. Za pomocą palmtopa możemy czytać książki elektroniczne. Palmtop posiada także wbudowany aparat cyfrowy, dzięki któremu możemy także przeglądać zdjęcia.

Sprzęt ten posiada także kamerę. Stwarza możliwość przeglądania, przechowywania filmów. Posiada odtwarzacz muzyki, na przykład odtwarzacz MP3, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki. Ma wbudowany dyktafon. Za pomocą palmtopa można korzystać z gier. Palmtop umożliwia także dostęp do Internetu.

Palmtop z powodzeniem wykorzystywany jest w pracy, również w życiu prywatnym. Firmy korzystają z tych urządzeń, aby zapewnić kontakt między pracownikami. Palmtop wykorzystywany jest, jako kalendarz, notatnik.

Jest bardzo wytrzymały na upadki. Jest urządzeniem elektrycznym, nie jest odporny na wodę. Urządzenia tego typu, są dużo droższe od standardowych komputerów. Pomimo tego, cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.