Multimedia w szkole analiza - telewizor

Z mediami do czynienia mamy już wszędzie - szkoły, biura, urzędy

Skostniałe formy i struktury szkolnego nauczania zaczynają wychodzić z użytku. Wobec prężnie rozwijającej się technologii multimediów, nauczyciele i uczniowie wymyślają nowe sposoby na przekazywanie i przyswajanie wiedzy. Inne spojrzenie na stary temat może inspirować i pobudzać do twórczej pracy.

Dajmy na to, wizualizacja wnętrza ludzkiego ciała lub trójwymiarowe przedstawienie helisy DNA, lub zmontowanie techniką komputerową przestrzennej animacji budynków starożytnej Grecji, czy Rzymu. Zaciekawiłoby to nawet przeciętnego pracownika budowlanego. Poza tego typu rozwiązaniami, nauczyciele coraz częściej stosują alternatywne formy przekazywania treści. Powszechne stosowanie przedstawiania prezentacji w programie power point to już norma w polskich szkołach.

uslugi - grafika Wprowadza się również do szkół elektroniczne systemy komputerowe obsługujące uczniów i rodziców: informujące ich o ocenach uczniów, a w razie potrzeby, proszące o przyjście do szkoły. Tzw. „elektroniczny dziennik” zastępuje tradycyjny kawałek papieru, do którego dostęp ucznia wcale nie jest zbyt ograniczony.

Ponadto, w każdej większej szkole znajduje się salka multimedialna, gdzie uczniowie mogą obejrzeć film lub skorzystać z Internetu w razie potrzeby. Dostęp do sieci to rzecz ceniona przez większość uczących się ze względu na możliwość nieograniczonego wyszukiwania informacji.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.