Akademia Sztuk Pięknych zlecenie - telewizor

Multimedia i szkoła

Akademia Sztuk Pięknych - potrzebna grafikom i innym

Ciekawym rozwiązaniem dla młodych osób, interesujących się kulturą i interdyscyplinarnością sztuki jest wybór studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Oprócz możliwości opanowania technologii multimedialnych duży nacisk jest położony na kreację artystyczną i komunikację.

promowanie - banery Wszystkie zagadnienia, poruszane przez studentów ocierają się o aspekty społeczne, a także o działania na polu projektowym. Schemat zajęć jest jasny i dobrze zorganizowany. Prowadzony jest według bloków tematycznych, które świadomie wprowadzają studenta w zagadnienia związane z obrazem ruchomym i poruszaniem kamerą. Studenci będą brali udział w realizacjach klipów video, filmów reportażowych, czy etiud filmowych. Podczas drugiego semestru będą omawiane podstawy interakcji, a także sposoby przetwarzania obrazu na żywo.

Ciekawym projektem, realizowanym przez studentów jest „Poetry in motion”. Jest to ćwiczenie, które ma na celu wprowadzenie do typografii w ruchu. Przede wszystkim będą tu łączone takie, podstawowe wartości, jak kompozycja, światło, kształt, ciężar, które będą związane z problemami typograficznymi, połączonymi z ruchem , czasem i interakcją.

Celem zadania jest pobudzenie projektanta do kreatywnego łączenia tekstu ze skojarzeniami plastycznymi. Warto zastanowić się nad wyborem przyszłej drogi życiowej.

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z Internetu nie służy już wyłącznie odszukiwaniu informacji. Uczyniliśmy nasz komputer podłączony do sieci wielkim medium multimedialnym. Jeszcze do niedawna sama możliwość korzystania z Internetu była swego rodzaju luksusem i dobrem wyjątkowym. Dziś, dostęp do sieci ma niemalże każdy, a w domach bywa często tak, że jest nawet kilka komputerów.

Nick Komentarz

Dodaj

Jeśli poszukujesz dobrej reklamy dla swojej firmy, polecić możemy kilka z nich. Wszystko w zależności czego potrzebujesz.

- banery, neony, inne reklamy świetlne LED - www.gilbt.com - GilBT - Tablice reklamowe, reklamy świetlne, wyświetlacze, ekrany
- kasetony, plexi - www.kasetonyswietlne.com - Tanie kasetony świetlne reklamowe LED
- multimedialna reklama elektroniczna - www.infopanel.pl - ELEKTRONICZNE REKLAMY ŚWIETLNE LED
- balony, nadruk, wizytówki - www.abapol.com.pl - BALONY, NADRUKI NA BALONACH, REKLAMY WIZUALNE
- ekrany LED, wyświetlacze LED - www.ledmachina.pl - EKRANY LED, Tablice Swietlne, Telebimy

Skorzystaj z jednej z podanyc h firm, a zobaczysz co to jakość i doświadczenie. Profesjonalne usługi w niskich cenach realizowane na zamówienie. Wszystko możesz zrobić za pośrednictwem Internetu. Mile widziana współpraca z innymi agencjami reklamowymi, drukarniami - wysokie rabaty, szybkie wykonanie.
Zadbaj o renomę własnej firmy i wyrób rozpoznawalność marki.